Acest cuvant este folosit de fete ca sa termine o discutie in care ele stiu ca au dreptate iar baiatul se inseala.
Cinci minute
Daca fata se imbraca ,aceste cinci minute se fac o jumatate de ora.
Dar daca baiatul trebuie sa faca ceva ,cele cinci minute se transforma in unul singur :D
Nimic
Acest nimic este linistea dinaintea furtunii.
Discutiile in care apare cuvantul "nimic" de obicei se sfarsesc destul de "bine " !
Hai fa-o!
Aceasta este o dorinta...
Nu o permisiune!
Nu face asa ceva!
Rad singure...
Acesta nu este un cuvant dar prin asta un baiat isi poate da seama ca a spus ceva gresit iar acum fata il crede un idiot si se intreaba de ce isi mai pierde timpul cu el...
Nu-i nimic...
Acesta este unul dintre cele mai periculoase cuvinte pe care o fata i le adreseaza baiatului.
Acest "Nu-i nimic" de fapt inseamna ca fata trebuie sa se gandeasca bine cand baiatul va plati pentru greseala lui.
Multumesc
O fata iti multumeste.
Nu o intreba de ce!
Doar spune "Cu placere"
Nu conteaza
Este felul fetelor de a spune "dute dracu"!
simplY`:) by alex







